O čem je půjčka do výplaty?

Tato půjčka je nejčastější, protože určitě každému se stalo, že prostě a jednoduše do výplaty nevyšel. V ten okamžik se dotyčný rozhoduje zda se nějakým způsobem uskromní a nebo si půjčí tzv. půjčku do výplaty za rozumný poplatek.

Ano tyto půjčky nejsou za nekřesťanský úrok ale pouze za nízký poplatek. Další důležitou věcí je, že tyto půjčky se půjčují na velmi krátkou dobu, právě proto aby je dlužník mohl zaplatit hned z další výplaty. Většinou se půjčky do výplaty půjčují na dobu 15 – 30 dnů. Dalším důležitým faktem je, že se nejedná o nějaké závratné částky. Půjčíme Vám maximáně 10000,- s tím, že první půjčka nesmí překročit částku 2000,-Kč.

Jak můžu sjednat půjčku do výplaty?

Není nic jednoduššího než usednout ke svému počítači a přes Váš oblíbený vyhledávač např. seznam.cz vyhledáte příslušnou webovou stránku. Pokud chcete najít stránku s tématikou půjček do výplat musíte ji hledat pod klíčovým slovem “půjčka do výplaty” a uvidíte kolik stránek Vám vyskočí. No a pak už je to zase jednoduché. Vyplníte dotazník, zkontaktujete firmu a nebo soukromníka.

Jaký je rozdíl mezi touto a ostatními půjčkami?

Od klasických půjček se půjčka do výplaty liší hlavně výši částky, kterou si můžete půjčit a také dobou splatnosti. Půjčujeme částky do 10000,-kč a to na dobu 30 dnů, máte v podstatě pouze jednu splátku a to celkovou. Jinak klasické nebankovní půjčky jsou v řádů statisíců a na několik let splatnosti, takže rozdíl je zde opravdu patrný. U půjček do výplat se neplatí úroková sazba ale platí se pouze poplatek za zpracování půjčky, který je 15 – 30% podle půjčené částky a doby splatnosti.

Je tato půjčka právě pro Vás?

Pokud jste nevyšli před výplatou s penězma, je “půjčka do výplaty” vhodná právě pro Vás. Další kritérium pro získání hotovosti je aby jste neměli zápis v registru dlužníků a musíte také být bez exekuce, taková jsou naše pravidla. Pokud splňujete tyto kritéria určitě je “půjčka do výplaty” vhodná právě pro Vás a mám ještě jednu dobrou zprávu, u této půjčky nepotřebujete ručitele, tedy někoho kdo bude zodpovědný za to, že řádně splácíte, a nepotřebujete ani potvrzení o příjmu.

Kolik se platí úrok?

Půjčka do výplaty nemá žádný úrok! Ano čtete správně, půjčky tohoto typu opravdu nemají žádné úročení protože se sjednávají za tzv. poplatek za schválení a sprostředkování půjčky. Další poplatek je například za prodloužení splatnosti a to je v případě, že dopředu víte, že nestihnete půjčku splatit včas, tak prostě zavoláte věřiteli a požádáte ho o prodloužení splatnosti. Vše je velice jednoduché a dostupné všem.