Půjčka Ferratum

Informace o naší finanční službě?

Půjčka ferratum neboli finská sms půjčka je služba společnosti Ferratum Czech s.r.o. a v dnešní době je nejpopulárnější službou finančního trhu. Nejpopulárnější je proto, že je nejjednoduší ji sjednat a to pouze pomocí sms zprávy a vyplnění našeho online formuláře.

Ano skutečně je to tak jednoduché jak píšeme. Půjčka ferratum je druh nebankovní půjčky to znamená, že si nepůjčujete od bankovního subjektu ale od soukromé společnosti Ferratum Czech s.r.o. jejíž matkou je finská společnost, proto se také naší půjčce přezdívá finská sms půjčka. Nabízíme Vám částky od 500,- až do 10.000,-Kč. Tyto částky si můžete půjčit bez dokládání Vašeho příjmu. Někdy se těmto půjčkám také řiká “půjčka před výplatou” anebo “půjčka do výplaty”.

Jaké podmínky musíte splňovat?

Půjčka Ferratum je pro každého, kdo je starší 21 let. Je jedno jestli jste matka na mateřské, zaměstnanec anebo student. Půjčka Ferratum je bez doložení příjmu, takže nemusíte dokládat Vaše příjmy. V některých případech nevadí ani fakt, že jste zapsaní v registru dlužníků, kam se samozřejmě můžete dostat velmi snadno a rychle. Takže i v tomto případě, je půjčka Ferratum pro Vás ta ideální finanční služba.

Je půjčka Ferratum bez registru a ručitele?

Ano, jak je patrné z předešlého odstavce, skutečně půjčka Ferratum je opravdu bez registru i ručitele. Nemusíte tedy dokládat jak vysoký je Váš čistý měsíční příjem, kdo je Vaším zaměstnavatelem. Pokud říkáme, že je i bez registru znamená to, že naše společnost Vás nebude lustrovat registrem dlužníků jako je například Solus, což je jeden z těch známějším registrů.

Kde a jak se sjednává půjčka Ferratum?

Je to opravdu velmi jednoduché, protože lze sjednat pomocí snadného online formuláře a to přímo z naší webové stránky. Nad textem našeho webu vidíte formulář, který vyplňte pravdivými údaji a zaškrtněte políčko, že souhlasíte s obchodními podmínkami. Samozřejmě tyto podmínky si v první řadě důkladně přečtěte, protože kdyby došlo v budoucnu k nějakým sporům mezi Vámi a věřitelem bude se postupovat dle těchto předem daných podmínek. Posledním krokem je kliknutí na tlačítko ODESLAT. Nyní prosím čekejte na sms zprávu s potvrzením o schválení. Vaši půjčku schválíme během 10-ti minut od odeslání žádosti. Teď už stačí pouze odeslat sms zprávu ve specifickém tvaru dle instrukcí naší operátorky, která Vám bude volat cca hodinu po odeslání žádost o půjčku. Pak už jsou peníze v podstatě na cestě a to buď poštovní poukázkou v případě první půjčky a nebo bankovním převodem v případě opakovaných půjček. Pokud hledáte jiný druh půjček od naší společnosti, zkuste hledat ve vyhledavači Seznam.cz, který Vám najde všechny naše půjčky.