Půjčky bez registru a ručitele

Proč půjčky bez registru?

Půjčky bez registru jsou většinou pro dlužníky, kteří již v minulosti měli půjčku z bankovního ústavu a zpozdili se se splátkou a nebo nadále tam tento dluh mají.Právě proto jim již další bankovní ústav nepůjčí a jsou nuceni žádat o půjčky bez registru. Poskytovatelů těchto půjček je opravdu hodně, takže stačí si pouze vybrat tu nejlepší. Pozor v této oblasti je spoustu podvodných společností, takže buďte velmi obezřetní.

Kde můžu tuto půjčku sjednat?

Rozhodně ne v bance protože zde většinou klienta důkladně prověří, před tím než mu půjčí peníze. Proto vznikly společnosti nabízející půjčky bez registru, je po nich totiž velká poptávka. Je třeba si uvědomi, že v dnešní době je v těchto registrech dlužníků opravdu hodně dlužníků již zapsaných a proto většina zájemců o půjčku vyhledává právě půjčky bez registru.

Jaké jsou výhody takovéto půjčky?

Tak výhoda je zcela jasná. Nikdo nebude zkoumat zda figurujete v nějaké registru dlužníků. Do takového registru se můžete dostat velmi jednoduše, stačí zapomenout uhradit splátku nebo zapomenout na například pokutu od revizora a jste tam. Ano opravdu je to tak jednoduché jak píšeme. Proto je po těchto půjčkách tak velká poptávka, protože v registrech je prostě hodně zápisů

Co znamená, že je půjčka bez registru?

Slovo “bez registru” znamená, že půjčky bez registru si můžete sjednat bez toho, aniž by Váš věřitel prověřoval Vaši osobu v registru dlužníků. Do registru dlužníků se dostanete v případě, že se zpozdíte a to výrazně s nějakou splátkou bankovní půjčky a nebo půjčku nezaplatíte vůbec a je na Vás tzv. exekuční řízení. Takže i v případě, že máte takovýto nepopulární zápis si můžete zažádat o “půjčky bez registru”.