SMS půjčka

Co je to sms půjčka?

Finská sms půjčka je krátkodobá nebankovní půjčka maximálně do částky 12.000,-Kč na dobu splatnosti 30 dnů. Naše společnost Ferratum působí v 19-ti zemích Evropy a evidujeme přes milión spokojených zákazníků.Ke sjednání půjčky stačí být občanem ČR starším 21 let. Žádné jiné podmínky nemáme. Nepotřebujete ručitele, zástavu a dokonce ani nemusíte prokazovat Váš čistý měsíční příjem. Vaši sms půjčku schválíme za 10 minut od odeslání žádost o sms půjčku.

Opravdu stačí sjednání přes sms?

Ano opravdu, sms půjčka se sjednává vzdálenou komunikací mezi dlužníkem a věřitelem a zákoník na tento způsob samozřejmě myslí. Probíhá to tak, že Vám pošleme obchodní a smluvní podmínky a Vy vše potvrdíte odesláním sms zprávy ve specifickém tvaru na předem určené číslo. SMS půjčka se tedy opravdu sjednává tak jednoduše a rychle.

Jaké má výhody?

Tím, že sms půjčka se sjednává vzdálenou komunikací, tak její obrovskou výhodou je samozřejmě rychlost sjednání. V podstatě odešlete žádost o půjčku, kde vyplníte informace o Vás a za 10 minut bude Vaše žádost schválena. Během následující hodiny se Vám ozve jeden z našich pracovníků a ověří s Vámi tyto informace. Po odsouhlasení obchodních a smluvních podmínek odesláním sms zprávy Vám odešleme finanční hotovost a to poštovní poukázkou anebo bankovním převodem.

Jak peníze dostanu?

Je několik způsobů jak posíláme půjčku přes sms. Při prvním půjčce Vám odešleme peníze poštovní poukázkou a to proto, že si chceme ověřit, že se jedná skutečně o osobu, která o půjčku zažádala, protože tuto složenku si může jít nechat vyplatit pouze a jen tato osoba. Právě proto při vzniklých sporech nemůžete ani rozporovat, že jste peníze nepřevzal/a. Jakmile si Vás tímto způsobem prověříme, začneme Vám v případě dalších půjček zasílat peníze přímo na bankovní konto.